Nehéz helyzetben a manchesteriek

A Manchester United és a Manchester City is hátrányból várja a visszavágót a labdarúgó Európa Liga nyolcaddöntőjében.

A végső sikerre is esélyesnek tartott csapatok közül többen is hátrányba kerültek az EL nyolcaddöntőjének első felvonása során: a két manchesteri csapat, a United és a City, továbbá a Schalke 04 is kikapott a múlt héten.

Közülük a MU előtt álló feladat tűnik a legnehezebbnek, mivel Sir Alex Ferguson gárdájának az Athletic Bilbao otthonában kellene 2-3-ról megfordítania a párharc állását. A Marcelo Bielsa által irányított baszkok az odavágón megmutatták, hogy rendkívül lendületes futballra képesek, így nem áll könnyű feladat előtt a Premier League listavezetője. A találkozót 18 óra 55 perctől a STORY4 közvetíti!

A Schalke és a Manchester City helyzete talán könnyebb, mint a Unitedé, ez a két együttes hazai pályán próbálhatja meg kivívni a negyeddöntőbe jutást 1-0-s hátrányról.

A kapus Megyeri Balázst foglalkoztató Olympiakosz megnyugtató helyzetben várja nyolcaddöntős párharcának csütörtöki visszavágóját, mivel múlt héten, idegenben egygólos előnyt szerzett az ukrán Metaliszt Harkivval szemben.

Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágók – a csütörtöki program

Athletic Bilbao (spanyol)-Manchester United (angol) 19 óra (az első meccsen: 3-2) (TV: STORY4)
Hannover 96 (német)-Standard Liege (belga) 19 ó (2-2)
PSV Eindhoven (holland)-Valencia (spanyol) 19 ó (2-4)
Udinese (olasz)-AZ Alkmaar (holland) 19 ó (0-2)
Olimpiakosz (görög)-Metaliszt Harkiv (ukrán) 21:05 ó (1-0)
Manchester City (angol)-Sporting Lisboa (portugál) 21:05 ó (0-1)
Schalke 04 (német)-Twente (holland) 21:05 ó (0-1)
Besiktas (török)-Atlético Madrid (spanyol) 21:05 ó (1-3)