Gera góllal és gólpasszal jelentkezett játékra

Gera Zoltán gólt lőtt és gólpasszt adott az Arsenal elleni tartalékmeccsen.

A West Bromwich Albionhoz visszatérő magyar válogatott játékos öthónapnyi szünet után lépett ismét pályára, ez pedig a klub hivatalos honlapja szerint nagyon jól sikerült. Honfitársunk kezdett az Arsenal elleni tartalékmeccsen, melyen egy félidőt töltött a gyepen.

Gera játékára Roy Hodgson is kíváncsi volt, a szakember pedig nem csalódhatott, ugyanis a magyar labdarúgó a neki jutó negyvenöt perc során remekelt, több jó labdája is volt, ő adta a gólpasszt a WBA egyenlítésénél, majd maga is betalált egy szép akció végén. A végeredmény 3-1 lett, az Albion őrzi veretlenségét a reserve bajnokságban és vezeti a sorozatot.

Gera Zoltán nevét a helyszíni tudósítások szerint a közönség skandálta a meccs során.