Messi legendákkal varázsolt

Az argentin zseni és egykori klasszisokból verbuválódott csapata 5-4-re nyert egy Mexikóban rendezett jótékonysági mérkőzésen.

A Messi és barátai, valamint a Világ többi része gálameccsen a többi közt olyan nevek léptek pályára, mint Romario, Martin Palermo, Emerson, Edgar Davids vagy Jorge Campos. A jelenkor argentin klasszisának csapata szerzett vezetést, melyet azonban gyorsan megfordított a rivális.

A szünet előtt még sikerült egyenlítenie az Ariel Ortegával kiegészített álom támadósornak.

Fordulás után aztán Palermo, majd maga Messi is betalált, így gyorsan elhúztak a kékmezesek, de tíz perccel a vége előtt már 4-4 virított az eredményjelzőn – tombolt is a publikum. A slusszpoén a végére maradt, Romario a régi szép időket idézve egy a háta mögött adott passzal hozta kihagyhatatlan helyzetbe a Boca rekorder támadóját, a vége így 5-4 lett – de ezen a mérkőzésen nem az eredmény számított.