Horváth ön-, Fehér győztes gólt szerzett

A holland bajnokságban a NAC Breda 3-2-re nyert a Den Haag ellen, Fehér Csaba nyerő cserének bizonyult.

Már igen korán a negyedik percben vezetést szerzett a hazai pályán játszó Breda, Schilder talált be szabadrúgásból. A túloldalon Verhoek lőtt érdekes gólt, szinte az oldalvonal mellől tekert a hosszú alsóba, a tizenhatoson belül mindenki csak szeretett volna, de nem tudott beleérni.

Szűk tíz perccel később a kezdőként végig játszó Horváth Gábor próbált meg tisztázni a kapu előtt, azonban olyan szerencsétlenül nyúl bele egy keresztpasszba, hogy a saját kapujában kötött ki a játékszer, a vendégek mentek 2-1-re a szünetben.

A második félidőre aztán beállt Fehér Csaba is, aki előbb gólpasszt adott, majd szemfülesen beleállt egy felszabadítási kísérletbe, a labda pedig róla a kapuba vágódott, ezzel nyert a NAC 3-2-re. Horváth még a hajrába érve sárga lapot érően szabálytalankodott.

Eredmény:
NAC Breda – Den Haag 3-2 (Schilder 4., 47., Fehér 61. ill. Verhoek 25., Horváth 34. – öngól)