FA Kupa: a ManCity jutott tovább

Roberto Mancini csapata a Notts Countyt verte meg, legfőképpen rutinos játékosainak köszönhetően.

Meg kellett ismételni a Notts County és a Manchester City mérkőzését, hiszen az első találkozón 2-2-es döntetlen született – általános meglepetésre.

A vasárnapi randevún sem volt túlságosan meggyőző a City, ez mostanában egyáltalán nem mondható el róla. A francia veteránnak, Patrick Vieirának köszönheti Roberto Mancini csapata, hogy továbblépett, mert az első két gólt ő szerezte a találkozón. Ezzel nyugodtak meg a kékek.

A harmadikat a szokásoknak megfelelően Carlos Tevez lőtte be a 84. percben, majd jött Dzeko és Richards is. 5-0 a vége.

Játszottak egy mérkőzést a Premier League-ben is, azon a Roy Hodgson irányításával a gyepre kifutó West Bromwich Albion az utolsó pillanatban mentett pontot a Wolverhampton ellen.