Benzema-góllal nyert a Real Madrid

A Mallorca sosem könnyíti meg a Real Madrid dolgát, a blancók ezúttal 1-0-ra nyertek hazai pályán.

A szigetlakók általában felszívják magukat a Real Madrid gárdája ellen, a két együttes szinte mindig kiélezett csatát vív egymással. A spanyol bajnokság vasárnapján sem volt ez másképp, hiába diktálta a tempót José Mourinho legénysége, mégis a vendégek előtt adódott az első igazán nagy helyzet, Nsua trafálta telibe a kapufát.

A túloldalon Sergio Ramos fejese jelentette veszélyt, gólt azonban nem láthatott a publikum az első negyvenöt percben.

A szünetben a portugál szakember két cserével frissített csapatán, majd a 61. percben a sokat bírált Karim Benzema szelídítette meg Granero passzát, majd laposan a hálóba lőtt, Aouate kapus csak beljebb tudta segíteni a labdát.

A hajrában a francia bebiztosíthatta volna a sikert, azonban eltotojázott egy ígéretes helyzetet, majd Casillasnak kellett nagyot védenie, így a vége maradt az 1-0.