Kádár győztes meccsen debütált új csapatában

A magyar válogatott 20 éves védője a harmadosztályú Huddersfieldhez került kölcsönbe.

Kádár Tamást hétfőn adta kölcsön klubja, az angol élvonalban szereplő Newcastle United a harmadikligás Huddersfieldnek, újdonsült vezetőedzője pedig nem teketóriázott sokat, már kedden bevetette honfitársunkat.

Kádár Tamás első meccse rögtön emlékezetesre sikerült, a Huddersfield ugyanis hazai pályán már negyedóra után kétgólos hátrányba került, azonban a két kiállítást hozó összecsapáson sikerült fordítani a Tímár Krisztiánt a padon felejtő Plymouth Argyle ellen, 3-2-es győzelem lett a vége.

A magyar válogatott védő végigjátszotta a 90 percet.

Két kupaeredményről is illik beszámolnunk: a Ligakupa elődöntőjében a tíz emberre fogyatkozó West Ham United előnybe került a Birmingham City ellen, miután a londoniak 2-1-re nyerni tudtak hazai pályán. A visszavágóra január 26-án kerül sor.

Az FA-kupában a Hereford a Wycombe otthonában harcolta ki a továbbjutást.

Eredmények:

League One:
Huddersfield – Plymouth Argyle 3-2 (Arnason 18. – öngól, Rhodes 29., Clarke 32. ill. Mason 1., 15.)