Kettős győzelemmel a legjobb nyolcban a Honvéd

A Budapest Honvéd együttese az idegenben aratott 3-0 után hazai pályán 7-0-ra győzte le az Egert a Magyar Kupában.

Már a 3. percben megszerezte a vezetést a Budapest Honvéd együttese, a végül három találattal záró Rufino kezdte meg a gólgyártást, a fővárosi együttes pedig már a szünetben öttel ment harmadosztályú riválisa ellen – derül ki a honvedfc.hu online közvetítéséből.

A második felvonás már kevesebb izgalmat hozott, Stokics és Rouani azonban a hajrában még mattolta az egri kapust, így a vége kiütéses 7-0-ás győzelem lett, a Honvéd simán lépett tovább a legjobb nyolc közé.

Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó:
Budapest Honvéd-Eger (III. osztályú) 7-0 (5-0)
továbbjutott: a Honvéd kettős győzelemmel, 10-0-s összesítéssel

A Kaposvár és a Paks párharcának első összecsapását december 8-án rendezik, majd annak a visszavágójára, illetve további hat második mérkőzésre december 11-én kerül sor.