Hajrábeli gólpárbaj után döntetlen Debrecenben

Az Újpest szerzett vezetést, a Loki azonban gyorsan egyenlíteni tudott, 1-1 lett a vége.

Az első félidő elejét a hazaiak nyomták meg jobban, Balajczának kellett többször is bravúrt bemutatnia, de Kabát fejese, majd Yannick bombája sem fogott ki rajta.

Az első vendég helyzetre a 29. percig kellett várni, Simon duplázása azonban a jobb kapufa külső felénél hagyta el a játékteret.

A felvonás hajrájában Szokol egészségi állapota miatt kellett aggódni, az újpesti védőt kétszer is leterítették, a Sport TV információi szerint pedig szédült, így mentővel vitték kórházba.

Fordulás után itt is, ott is akadtak helyzetek, majd némi meglepetésre a vendégek szerezték meg a vezetést, Simek Péter lőtt szép mozdulattal Malinauskas kapujába.

Nem kellett sokat várni az egyenlítésre, Laczkó lőtt közelről a hálóba egy kipattanó után, beállítva az 1-1-es végeredményt.