Az utolsó percben egyenlített az Almería

Négy góllal és pontosztozkodással zárult a spanyol labdarúgó-bajnokság második fordulójának hétfő esti meccse.

Szezonbeli második bajnokiján is remizett az Almería, bár a Real Sociedad elleni mérkőzése után a pontszerzéssel is elégedett lehetett, lévén a 90. percben még 1-2 állt az eredményjelzőn…

Az első fordulóban a Villareal skalpját begyűjtő, ezúttal vendégként fellépő Real Sociedad kétszer is megszerezte a vezetést, de az Almeríának mindkét gólra volt válasza. A 90. percben egy szép egyéni megmozdulás végén Ulloa állította be a 2-2-es végeredményt: mellel maga elé tette a felívelt labdát, egy csellel becsapta a védőjét, majd 8 méterről a kapu közepébe helyezett.

Az Almería jelenleg a 14. helyen áll, míg az újonc Sociedad a negyedik, nem kis meglepetésre két forduló után a Real Madridot és a Barcelonát is maga mögé utasítja a Primera División tabelláján.