Az edzőváltás sem hozott látványos javulást a Fradi női kéziseinél

A félidőben még háromgólos hátrányban volt, és csak a 48. percben tudta átvenni a vezetést az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapata, amely végül erővel jobban bírta és 31-25-re legyőzte az NB I középmezőnyéhez tartozó Praktiker-Vác csapatát.

A vendégek az első félidőben többször is vezettek, de a szünetig annak köszönhetően léptek meg 17-14-re, hogy az utolsó három percet 4-0-ra megnyerték, míg Csizmadia Fanni nagyszerűen védett.

Az edzőváltáson átesett Fradinál az eddigi asszisztensből egy sorral előbbre lépő Allan Heine se nagyon találta a megfelelő csapatot, a Vác a 47. percig őrizte előnyét (22-23). Azonban a vendégek nagyon elfáradtak, így a hazaiak fokozatosan felőrölték az ellenállásukat.

A hajrára Böde-Bíró Blanka is bemutatott pár védést, az FTC pedig az utolsó öt percet 5-0-ra hozva végül 31-25-ös győzelmet aratott.