A Fradi kézicsapatának hőse: Izomból ráküldtem, sikerült nem a kapust eltalálni

Illyés Tibor / MTI

Heroikus döntetlent ért el a Ferencváros férfi kézilabdacsapata az Európa Liga-csoportkör utolsó fordulójában, ugyanis a magyar csapat hazai pályán szűk fél perccel a vége előtt még kétgólos hátrányban volt, innen sikerült ikszre mentenie (27-27) a német Flensburg elleni mérkőzését.

A pontszerzéssel pedig megcsípte a csapat a negyedik helyet a csoportjában, és bejutott a nyolcaddöntőbe.

A mindent eldöntő gólt Bognár Alex dobta az utolsó pillanatban. A FradiMédiának azt mondta a meccs után, hogy felnézett az órára, látta, hogy másodpercek vannak vissza, hallott egy sípszót, tudta, hogy a Ferencvárosé a labda, és nekiállt futni a német kapu felé.

Nyakamba vettem a lábam, elindultam a kapu felé, teli izomból elküldtem kapura, és sikerült nem eltalálnom a kapust

nyilatkozta Bognár, aki öt próbálkozásból négy gólt dobott a kedd esti mérkőzésen.

A Ferencváros ellenfele a nyolc közé jutásért a kétszeres Bajnokok Ligája-győztes francia Montpellier lesz. A párharc első meccsét március 21-én, a visszavágóját egy héttel később rendezik.