Kovács Anikó / MTI
Élő Sport

Újra Budapestre jöttek a legnagyobb sztárok – itt a vizes vb programja

Világbajnoki címért játszik a női pólóválogatott

MŰUGRÁS

10:00 – 13:35
10m-es férfi toronyugrás – selejtező

16:00 – 17:35
10m-es férfi toronyugrás – elődöntő

19:00 – 20:15
3m-es női műugrás – döntő

NŐI VÍZILABDA

13:00
N45: FRA – GRE – helyosztó (7. hely)

14:30
N47: ITA – NED – bronz mérkőzés

17:00
N46: ESP – AUS – helyosztó (5. hely)

20:00
N48: USA – HUN – döntő

Férfi pólósainkon a világ szeme

MŰUGRÁS

10:00 – 13:15
3m-es női műugrás – selejtező – Mosena Estilla, Veisz Emma

16:00 – 17:20
3m-es női műugrás – elődöntő – Mosena Estilla, Veisz Emma

19:00 – 20:05
10m-es vegyes szinkronugrás – döntő

FÉRFI VÍZILABDA

14:30
F41: MNE – SRB – helyosztó (5.-8. hely)

16:00
F43: ITA – GRE – elődöntő

17:00
F39: AUS – RSA – helyosztó (11. hely)

18:30
F40: JPN – GEO – helyosztó (9. hely)

19:30
F42: ESP – CRO – elődöntő

21:00
F44: HUN – USA – helyosztó (5.-8. hely)

A vb-döntőért száll harcba a magyar női vízilabda-válogatott

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS

07:00
25km férfi/női verseny – Gálicz Péter, Kalmár Ákos

07:10
25km férfi/női verseny – Rohács Réka

MŰUGRÁS

09:00 – 10:35
Női 10m-es szinkrontoronyugrás – selejtező

12:00 – 15:00
Férfi 1m-es műugrás – selejtező

17:00 – 18:15
Férfi 1m-es műugrás – döntő

19:00 – 20:05
Női 10m-es szinkrontoronyugrás – döntő

NŐI VÍZILABDA

14:30
N41: FRA – ESP – helyosztó (5.-8. hely)

16:00
N43: ITA – USA – elődöntő

17:00
N39: ARG – KAZ – helyosztó (11. hely)

18:30
N40: NZL – CAN – helyosztó (9. hely)

19:30
N42: AUS – GRE – helyosztó (5.-8. hely)

21:00
N44: HUN – NED – elődöntő

Ma eldől, hogy sikeres vb-t zárnak a férfi vízilabdázók, vagy sem

MŰUGRÁS

10:00 – 12:25
Női 1m-es műugrás – selejtező

14:30 – 15:45
3m/10m csapatverseny – döntő

17:00 – 18:05
Női 1m-es műugrás – döntő

19:00 – 20:05
3m-es vegyes szinkronugrás – döntő

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS

08:00 – 10:15
10km női – Balogh Vivien, Olasz Anna

12:00 – 14:15
10km férfi – Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf

FÉRFI VÍZILABDA

13:00
F35: GRE – USA – negyeddöntő

15:30
F32: GER – KAZ – helyosztó (13. hely)

16:00
F36: SRB – CRO – negyeddöntő

17:00
F33: JPN – AUS – helyosztó (9.-12. hely)

18:30
F34: GEO – RSA – helyosztó (9.-12. hely)

19:30
F37: ESP – MNE – negyeddöntő

21:00
F38: HUN – ITA – negyeddöntő

Már a négy közé jutásért játszik a női pólóválogatott

MŰUGRÁS

10:00 – 11:20
Férfi 10m-es szinkrontoronyugrás – selejtező

16:00 – 17:05
Férfi 3m-es műugrás – döntő

19:00 – 20:15
Férfi 10m-es szinkrontoronyugrás – döntő

NŐI VÍZILABDA

13:00
N35: ITA – FRA – negyeddöntő

14:00
N31: COL – THA – negyeddöntő

15:30
N32: RSA – BRA – negyeddöntő

16:00
N36: USA – ESP – negyeddöntő

17:00
N33: ARG – NZL – negyeddöntő

18:30
N34: CAN – KAZ – negyeddöntő

19:30
N37: GRE – NED – negyeddöntő

21:00
N38: AUS – HUN – negyeddöntő

Ha Kristóf úszik, akkor biztos a magyar érem a vizes vébén?

MŰUGRÁS

9:00 – 13:20
Férfi 3m-es műugrás – selejtező

16:00 – 17:35
Férfi 3m-es műugrás – elődöntő

19:00 – 20:05
Női 10m-es toronyugrás – döntő

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS

09:00 – 10:30
5km férfi – Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf

12:00 – 13:30
5km női – Balogh Vivien, Rohács Réka

FÉRFI VÍZILABDA

14:00
F27: MNE – JPN – keresztbejátszás

15:30
F28: GEO – CRO – keresztbejátszás

17:00
F25: A4 – B4 – keresztbejátszás

17:00
F29: ITA – AUS – keresztbejátszás

18:30
F26: C4 – D4 – keresztbejátszás

18:30
F30: RSA – USA – keresztbejátszás

A magyar úszók a Lupa-tavon folytatják

MŰUGRÁS

9:00 – 10:05
Férfi 3m-es szinkronugrás – selejtező

12:00 – 14:25
Női 10m-es toronyugrás – selejtező

16:00 – 17:15
Férfi 3m-es szinkronugrás – döntő

18:30 – 20:05
Női 10m-es toronyugrás – elődöntő

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS

13:00 – 14:15
4×1.5km váltó – Betlehem Dávid, Olasz Anna, Rasovszky Kristóf, Rohács Réka

NŐI VÍZILABDA

14:00
N27: CAN – NED – keresztbejátszás

15:30
N28: NZL – FRA – keresztbejátszás

17:00
N25: KAZ – ESP – keresztbejátszás

17:00
N29: COL – RSA – keresztbejátszás

18:30
N26: HUN – ARG – keresztbejátszás

18:30
N30: BRA – THA – keresztbejátszás

Hosszú Katinkáék zárják le a vizes vb úszóversenyeit

ÚSZÁS

9:00 – 11:00
400m Női vegyes – selejtező – Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória
4x100m Férfi vegyesváltó – selejtező
4x100m Női vegyesváltó – selejtező

18:00 – 20:00
50m Férfi hát – döntő
50m Női mell – döntő
1500m Férfi gyors – döntő
50m Női gyors – döntő
400m Női vegyes – döntő – Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória*
4X100m Férfi vegyesváltó – döntő
4X100m Női vegyesváltó – döntő
*korábban elért eredményektől függően

MŰÚSZÁS

13:30 – 14:30
Vegyes szabadprogram – döntő

15:00 – 16:00
Highlight kűr – döntő – Magyar szinkronúszó csapat

16:30 – 17:30
Gála

FÉRFI VÍZILABDA

18:00 – 19:05
JPN – CRO – csoportmérkőzés
ITA – ESP – csoportmérkőzés
KAZ – SRB – csoportmérkőzés

19:30 – 20:35
GRE – GER – csoportmérkőzés
CAN – RSA – csoportmérkőzés
USA – AUS – csoportmérkőzés
BRA – MNE – csoportmérkőzés

21:00 – 22:05
HUN – GEO – csoportmérkőzés

Milák a második aranyáért száll vízbe

ÚSZÁS

9:00 – 12:00
50m Női gyors – selejtező – Senánszky Petra
50m Férfi hát – selejtező – Bohus Richárd, Szentes Bence
50m Női mell – selejtező – Sztankovics Anna
4x100m Mix gyorsváltó – selejtező
1500m Férfi gyors – selejtező – Kalmár Ákos

18:00 – 19:45
50m Női pillangó – döntő
50m Férfi gyors – döntő – Szabó Szebasztián
50m Női gyors – középdöntő – Senánszky Petra*
50m Női mell – középdöntő – Sztankovics Anna*
100m Férfi pillangó – döntő – Milák Kristóf
200m Női hát – döntő – Burián Katalin, Molnár Dóra
50m Férfi hát – középdöntő – Bohus Richárd, Szentes Bence*
800m Női gyors – döntő
4X100m Mix gyorsváltó – döntő
*korábban elért eredményektől függően

MŰÚSZÁS

10:00 – 11:00
Vegyespáros szabadprogram – selejtező

16:00 – 17:30
Csapat szabadprogram – döntő

NŐI VÍZILABDA

18:00 – 19:05
USA – ARG – csoportmérkőzés
BRA – AUS – csoportmérkőzés
THA – ESP – csoportmérkőzés

19:30 – 20:35
NED – RSA – csoportmérkőzés
KAZ – NZL – csoportmérkőzés
FRA – GRE – csoportmérkőzés
ITA – COL – csoportmérkőzés

21:00 – 22:05
HUN – CAN – csoportmérkőzés

Milák újabb számban tör a világuralomra

ÚSZÁS

9:00 – 11:45
100m Férfi pillangó – selejtező – Milák Kristóf, Szabó Szebasztián
200m Női hát – selejtező – Burián Katalin, Molnár Dóra
50m Férfi gyors – selejtező – Szabó Szebasztián, Lobanovszkij Maxim
50m Női pillangó – selejtező – Varga Dominika
4x200m Férfi gyorsváltó – selejtező – Milák Kristóf, Németh Nándor, Márton Richárd, Holló Balázs
800m Női gyors – selejtező – Késely Ajna

18:00 – 20:10
100m Női gyors – döntő
100m Férfi pillangó – középdöntő – Milák Kristóf, Szabó Szebasztián*
200m Női hát – középdöntő – Burián Katalin, Molnár Dóra*
50m Férfi gyors – középdöntő – Szabó Szebasztián, Lobanovszkij Maxim*
200m Női mell – döntő
200m Férfi hát – döntő – Telegdy Ádám, Kovács Benedek
50m Női pillangó – középdöntő – Varga Dominika*
200m Férfi mell – döntő
4X200m Férfi gyorsváltó – döntő – Milák Kristóf, Németh Nándor, Márton Richárd, Holló Balázs*
*korábban elért eredményektől függően

MŰÚSZÁS

10:00 – 11:00
Highlight kűr – selejtező

16:00 – 17:30
Páros szabadprogram – döntő

FÉRFI VÍZILABDA

18:00 – 19:05
CRO – GER – csoportmérkőzés
ESP – RSA – csoportmérkőzés
SRB – AUS – csoportmérkőzés

19:30 – 20:35
JPN – GRE – csoportmérkőzés
ITA – CAN – csoportmérkőzés
KAZ – USA – csoportmérkőzés
GEO – MNE – csoportmérkőzés

21:00 – 22:05
HUN – BRA – csoportmérkőzés

Kapás Boglárka mellett még két magyarnak szoríthatunk a döntőkben

ÚSZÁS

9:00 – 11:45
100m Női gyors – selejtező – Gyurinovics Fanni
200m Férfi hát – selejtező – Telegdy Ádám, Kovács Benedek
200m Női mell – selejtező – Békési Eszter
200m Férfi mell – selejtező
4x200m Női gyorsváltó – selejtező – Pádár Nikolett, Kapás Boglárka, Jakabos Zsuzsa, Hosszú Katinka, Késely Ajna

18:00 – 20:15
200m Női pillangó – döntő – Kapás Boglárka
100m Női gyors – középdöntő
100m Férfi gyors – döntő – Németh Nándor
50m Női hát – középdöntő
200m Férfi mell – középdöntő
200m Férfi vegyes – döntő – Kós Hubert
200m Női mell – középdöntő – Békési Eszter
200m Férfi hát – középdöntő – Telegdy Ádám, Kovács Benedek
4X200m Női gyorsváltó – döntő – Pádár Nikolett, Kapás Boglárka, Jakabos Zsuzsa, Hosszú Katinka, Késely Ajna
*korábban elért eredményektől függően

MŰÚSZÁS

10:00 – 13:00
Csapat szabadprogram – selejtező

16:00 – 17:30
Egyéni szabadprogram – döntő

NŐI VÍZILABDA

18:00 – 19:05
ARG – RSA – csoportmérkőzés
AUS – NZL – csoportmérkőzés
ESP – GRE – csoportmérkőzés

19:30 – 20:35
USA – NED – csoportmérkőzés
BRA – KAZ – csoportmérkőzés
THA – FRA – csoportmérkőzés
COL – CAN – csoportmérkőzés

21:00 – 22:05
ITA – HUN – csoportmérkőzés

Kapás Boglárka harcba száll a címvédésért a vizes vébén

ÚSZÁS

9:00 – 12:00
50m Női hát – selejtező – Komoróczy Lora
100m Férfi gyors – selejtező – Németh Nándor, Szabó Szebasztián
200m Férfi vegyes – selejtező – Kós Hubert, Török Dominik Márk
200m Női pillangó – selejtező – Kapás Boglárka, Hosszú Katinka
4x100m Mix vegyesváltó – selejtező

18:00 – 20:15
800m Férfi gyors – döntő
200m Női gyors – döntő
100m Férfi gyors – középdöntő – Németh Nándor, Szabó Szebasztián*
50m Női hát – középdöntő – Komoróczy Lora*
200m Férfi pillangó – döntő – Milák Kristóf, Kenderesi Tamás
50m Férfi mell – döntő
200m Női pillangó – középdöntő – Kapás Boglárka, Hosszú Katinka*
200m Férfi vegyes – középdöntő – Kós Hubert, Török Dominik Márk*
4X100m Mix vegyesváltó – döntő
*korábban elért eredményektől függően

MŰÚSZÁS

09:00 – 11:00
Páros szabadprogram “B” csoport – selejtező

12:00 – 14:00
Páros szabadprogram “A” csoport – selejtező

16:00 – 17:30
Csapat rövidprogram – döntő

FÉRFI VÍZILABDA

18:00 – 19:05
GER – JPN – csoportmérkőzés
RSA – ITA – csoportmérkőzés
AUS – KAZ – csoportmérkőzés

19:30 – 20:35
GRE – CRO – csoportmérkőzés
CAN – ESP – csoportmérkőzés
USA – SRB – csoportmérkőzés
BRA – GEO – csoportmérkőzés

21:00 – 22:05
MNE – HUN – csoportmérkőzés

Jön a legjobban várt úszószám: Miláknál nincs nagyobb esélyes

ÚSZÁS

9:00 – 11:45
50m Férfi mell – selejtező – Gál Olivér
200m Női gyors – selejtező – Pádár Nikolett
200m Férfi pillangó – selejtező – Milák Kristóf, Kenderesi Tamás
800m Férfi gyors – selejtező – Kalmár Ákos

18:00 – 20:05
200m Férfi gyors – döntő
1500m Női gyors – döntő
50m Férfi mell – középdöntő – Gál Olivér*
100m Női hát – döntő
100m Férfi hát – döntő
200m Női gyors – középdöntő – Pádár Nikolett*
200m Férfi pillangó – középdöntő – Milák Kristóf, Kenderesi Tamás*
100m Női mell – döntő
*korábban elért eredményektől függően

MŰÚSZÁS

09:00 – 11:45
Egyéni szabadprogram – selejtező – Hungler Szabina Mercédesz

14:00 – 15:30
Vegyespáros szabadprogram – döntő

16:00 – 17:30
Szabadkombinációs kűr – döntő

NŐI VÍZILABDA

18:00 – 19:05
RSA – USA – csoportmérkőzés
NZL – BRA – csoportmérkőzés
GRE – THA – csoportmérkőzés

19:30 – 20:35
NED – ARG – csoportmérkőzés
KAZ – AUS – csoportmérkőzés
FRA – ESP – csoportmérkőzés
CAN – ITA – csoportmérkőzés

21:00 – 22:05
HUN – COL – csoportmérkőzés

Hosszú Katinka és Szabó Szebasztián szerezhet először érmet a budapesti vébén

ÚSZÁS

9:00 – 11:45
100m Női hát – selejtező – Burián Katalin
100m Férfi hát – selejtező – Kovács Benedek
100m Női mell – selejtező – Halmai Petra
200m Férfi gyors – selejtező – Németh Nándor
1500m Női gyors – selejtező – Mihályvári-Farkas Viktória

18:00 – 19:50
100m Férfi mell – döntő
100m Női pillangó – döntő
100m Férfi hát – középdöntő – Kovács Benedek*
100m Női mell – középdöntő – Halmai Petra*
50m Férfi pillangó – döntő – Szabó Szebasztián
100m Női hát – középdöntő – Burián Katalin*
200m Férfi gyors – középdöntő – Németh Nándor*
200m Női vegyes – döntő – Hosszú Katinka
*korábban elért eredményektől függően

MŰÚSZÁS

10:00 – 12:00
Csapat rövidprogram – selejtező

16:00 – 17:30
Páros rövidprogram – döntő

Indul a vizes vb Budapesten, rögtön Hosszú Katinkával

ÚSZÁS

09:00 – 12:15
200m Női vegyes – selejtező – Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma
400m Férfi gyors – selejtező
100m Női pillangó – selejtező – Sebestyén Dalma
50m Férfi pillangó – selejtező – Szabó Szebasztián
400m Női gyors – selejtező – Késely Ajna, Fábián Bettina
100m Férfi mell – selejtező – Takács Tamás
400m Férfi vegyes – selejtező – Holló Balázs, Kós Hubert
4x100m Női gyorsváltó – selejtező – Gyurinovics Fanni, Pádár Nikolett, Verasztó Evelyn, Senánszky Petra, Molnár Dóra
4x100m Férfi gyorsváltó – selejtező – Milák Kristóf, Németh Nándor, Szabó Szebasztián, Bohus Richárd

17:00 MEGNYITÓ ÜNNEPSÉG

ÚSZÁS

18:00 – 20:20
400m Férfi gyors – döntő
100m Női pillangó – középdöntő – Sebestyén Dalma*
50m Férfi pillangó – középdöntő – Szabó Szebasztián*
400m Női gyors – döntő – Késely Ajna, Fábián Bettina*
100m Férfi mell – középdöntő – Takács Tamás*
200m Női vegyes – középdöntő – Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma*
400m Férfi vegyes – döntő – Holló Balázs, Kós Hubert*
4x100m Férfi gyorsváltó – döntő – Milák Kristóf, Németh Nándor, Szabó Szebasztián, Bohus Richárd*
4x100m Női gyorsváltó – döntő – Gyurinovics Fanni, Pádár Nikolett, Verasztó Evelyn, Senánszky Petra, Molnár Dóra*
*korábban elért eredményektől függően

MŰÚSZÁS

10:00 – 11:45
Szabadkombinációs kűr – selejtező – Apáthy Anna, Barta Niké, Farkas Dóra Linda, Gács Boglárka, Götz Lilien, Hatala Hanna, Hungler Szabina, Regényi Adelin, Szakáll Panna, Taksonyi Blanka

13:00 – 14:00
Vegyespáros rövidprogram – selejtező

16:00 – 17:30
Egyéni rövidprogram – döntő

Július 3., vasárnap

MŰUGRÁS

11:00 – 12:30
3m-es női szinkronugrás – selejtező

15:00 – 16:05
3m-es női szinkronugrás – döntő

17:00 – 18:15
10m-es férfi toronyugrás – döntő

FÉRFI VÍZILABDA

13:00
F45: F41 vesztese – F42 vesztese

14:30
F47: F43 vesztese – F44 vesztese – bronz mérkőzés

17:00
F46: F41 győztese – F42 győztese

20:00
F48: F43 győztese – F44 győztese – döntő

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.