MMA: Borics Ádám újabb szenzációs győzelmet aratott

Újabb győzelmet aratott Borics Ádám a magyar idő szerint szombat hajnalban megrendezett Bellator 256 MMA-gálán: a csata előtt 16-1-es mérleggel rendelkező magyar ketrecharcos egyhangú pontozással verte a kanadai Jeremy Kennedyt (16-2).

MMA: egy leszakadt ujj vetett véget a küzdelemnek
Kézzel hárított egy rúgást, bár ne tette volna.

Ugyan a fogadóirodás Kennedyt tartották esélyesebbnek, a pehelysúlyú ranglista harmadik helyén álló magyar egy pillanatnyi kétséget nem hagyott afelől, hogy ő a jobb.

A beszámolók szerint Borics a harmadik menetben volt a legközelebb ahhoz, hogy idő alatt kiharcolja a győzelmet, egy lábrúgással földre küldte ellenfelét és felülről megütötte, de végül Kennedy kiszabadult a nehéz helyzetből.

A mérkőzést végül egyhangú pontozással (30-27, 29-28, 29-28) a magyar harcos nyerte, nem véletlenül, hiszen a támadások számában is felülmúlta ellenfelét (52:31).