Meglepte a Szegedet a csurgói 7-0-s roham

A Szeged váratlanul nehezen, három góllal tudott győzni a Csurgó vendégeként a férfi kézilabda NB I vasárnapi játéknapján.

A szegediek nagyszerűen kezdtek, a 16. percben már 12-4-re vezettek, ekkor azonban egy tizenkét percig tartó gólcsendet a Csurgó kihasznált, és Szeitl Erik, valamint Vasic Marko vezérletével egy 7-0-s sorozatot produkálva 12-11-re feljött.

A sokkal esélyesebb szegediek második félidőben sem tudták leszakítani a hazai együttest, a hajrában 24-19-re sikerült meglépni, de a Csurgó onnan is visszajött 24-22-re, de ennél többre nem futotta az erejéből.

A vége 26-23 lett, a Szeged 28 pontjával a bajnokság élén áll, de egy meccsel többet játszott a szintén 28 pontos, még veretlen Veszprémnél.