LOS ANGELES, CA - MARCH 15: Doc Rivers of the Los Angeles Clippers and Jim Boylen of the Chicago Bulls have words before they both get ejected in the third quarter at Staples Center on March 15, 2019 in Los Angeles, California. Clippers won 128-121. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement.(Photo by John McCoy/Getty Images)

Két kosárlabdaedzőt egyszerre állítottak ki

Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) pénteki játéknapján egészen különös dolog történt. A Los Angeles Clippers-Chicago Bulls mérkőzésen olyan hevesen vitatkozott egymással a két edző, Doc Rivers és Jim Boylen, hogy mindkettejüket kiállították.

A harmadik negyedben egy clipperes játékos ellen fújtak, erre ugrott föl a két szakember, akik hamar egymással lettek elfoglalva. A játékvezetők egy darabig hagyták, majd egyszerre elzavarták a két edzőt.

A nap legnagyobb meglepetését a Miami Heat veresége okozta, mivel a hazaiak már húsz ponttal vezettek a félidőben a ligaelső ellen, végül mégis kikaptak. A Bucksvégül  35 ponttal verte ellenfelét a második játékrészben, vagyis 15 ponttal nyerte a meccset.