Majdnem megégette magát a Győr az NB I-ben

A címvédő és éllovas Győr a szünetben még hátrányban volt, végül azonban kétgólos győzelmet aratott Kisvárdán a női kézilabda NB I keddi mérkőzésén, írja az MTI. A hazaiak többször is vezettek a találkozón, és az 50. percben még 25-25 volt az állás, de a hajrát a bajnokcsapat bírta jobban, amely így őrzi százszázalékos mérlegét. Stine Oftedal volt a nyerőember, tíz gólt dobott.

Szeretnék gratulálni a Kisvárda csapatának, nagyon jól játszottak és igen megnehezítették a dolgunkat. Az első félidőben teljesen jogosan vezettek ellenünk, nem tudtunk támadásban azon a nívón játszani, ahogy kellett volna. A második félidőben felkeményedett a védekezésünk, agresszívabbá váltunk, ez lehetett a győzelem kulcsa

értékelt Danyi Gábor, az ETO vezetőedzője.