BELGRADE, SERBIA - JANUARY 17: Waterpolo Men's team of Greece prepare for their match prior the Men's eighth final round match between Romania and Greece at the Waterpolo European Championships in Belgrade Kombank Arena on January 17, 2016 in Belgrade, Serbia.  (Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images)

Rommá verték a románokat az Európa-bajnokságon

2018. 07. 23. 06:30

A román férfi vízilabda-válogatott csúnya, tízgólos vereséget szenvedett az Európa-bajnokság egyik legjobb csapata, Montenegró ellen. A románok az első félidő végéig tatották magukat, bár már akkor is 6-2-re vezetett az esélyesbb montenegrói csapat.

A második félidőben aztán folyamatosan nyílt az olló, a harmadik negyedben már eldőlt a meccs. A negyedik negyedben már inkább csak gáláztak Drasko Broguljanék, a végeredmény 15-5 a javukra.

Monetenegró a mi águnkra került, a nyolc között a világbajnok horvátokkal találkozik. Ha sikerrel veszi az akadályt, a legjobb négy között a Magyarország-Szerbia meccs győztesével játszik majd.