Hetest védett Románia ellen, majd sírva fakadt

2018. 07. 12. 12:21

Sírni csak a győztesnek szabad” – szól az 1952-es olimpián mellúszásban aranyérmes Székely Éva örök érvényű mondása.

Mindez Bínó Boglárkáról jutott eszünkbe. A Győri ETO KC 18 éves, 184 centis kapusa a 23. percben csereként állt be a kapuba a szerdai, Románia elleni junior vb-negyeddöntő mérkőzésen, és pazar védéseivel jelentős szerepet vállalt a végső diadalból (31-26). Ne feledjük, a félidőben még Románia vezetett 17-14-re!

A mérkőzés hajrájában még Tirca hétméteresét is megfogta, amely után kijött rajta a mérkőzés minden feszültsége és örömében elsírta magát. Boglárkának szabad.