Stollár Fanny elődöntős Horvátországban

Stollár Fanny, oldalán Georgina Garcia Perezzel, bejutott a párosok elődöntőjébe szerdán a 250 ezer dollár (66,2 millió forint) összdíjazású rabati salakpályás női tenisztornán.

A duó rövidítésben verte az ausztrál Monique Adamczak és a svájci Xenia Knoll alkotta párost a negyeddöntőben. A harmadik helyen kiemelt ellenfelet 1 óra 15 percig tartott legyőznie Stolláréknak.

A magyar-spanyol csapat valószínűleg a második helyen kiemelt Alicja Rosolska, Abigail Spears kettőssel meccsel majd, ám jelenleg még tart a Rebecca Peterson, Sara Sorribes Tormo páros elleni elődöntő, így ez csak később derül ki.

A 19 éves magyar játékos egyesben a selejtező utolsó fordulójában kikapott, így nem jutott főtáblára Marokkóban.

Végeredmény – Rabati tenisztorna, páros, negyeddöntő

Stollár Fanny, Georgina Garcia Perez (magyar, spanyol)-Monique Adamczak, Xenia Knoll (ausztrál, svájci, 3.) 6:3, 1:6, 10-7 – döntő rövidítés