Nagy vereségbe szaladt bele a női pólócsapat

A Világliga negyedik fordulójában 10-5-ös vereséget szenvedett a magyar válogatott Hollandiával szemben.

A mérkőzés első negyedétől fogva semmi sem akart összejönni a mieinknek, egy darabig úgy tűnt, hogy az ellenfelünkkel is ez a helyzet, ám egy értékesített büntető után beindultak. Nem úgy a mieink, akik csapatként és egyénenként is rossz döntést hozott a magyar csapat.

Szépen lassan elhúztak a hollandok, félidőre már 3-6 volt, a harmadik negyed pedig azonnal egy nagy Ilse Koolhaas góllal indult, ami érezhetően megfogta a csapatot. Küzdeni küzdöttek a mieink, de kedd este nem volt szerencsénk. A hollandok 10-4-nél csak az időt húzták, a magyarok viszont csak egyetlen gólt tudtak ezután dobni, így maradt a nagy különbség.

A magyar csapatból csak Leimeter Dóra és Keszthelyi Rita tudott gólt dobni.