BL: Svédországban simázta le ellenfelét a Szeged

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája 7. fordulójában a Mol-Pick Szeged a Kristianstad csapatához látogatott.

Balogh Zsolt nagyszerű átlövése után 3-6 állt az eredményjelzőn bő tíz percnyi játék után, majd a félidő derekán már öt volt közte a magyar együttes javára Jonas Källman találatát követően.

Állandósult a 4-5 gólos vendég előny, de Olafur Gudmundsson időntúli szabaddobásból köszönt be, így 12-15-el vonultak pihenőre a csapatok.

Az izlandi játékos góljával indult a második játékrész, de nem tudott közel kerülni a magyar csapathoz a svéd együttes. Olyannyira nem, hogy 18-22 után zsinórban három gólt szerzett a Szeged, így tíz perccel a vége előtt el is dőlt a mérkőzés.

Végül 29–21-re nyert a Szeged, a magyar gárda így sorozatban három győzelemmel zárta az első kört a Bajnokok Ligájában.