Nagy László és Gajic is parádézott, szoros meccset nyert a Veszprém

A Telekom Veszprém kedd este a Meshkov Breszt csapatát fogadta a SEHA-liga 11. fordulójában.

Az első félidő elején futott az eredmény után a sorozat címvédője, mely először a 23. percben vette át a vezetést Lékai Máté góljával. Sőt, Dragan Gajic találatával már kettővel ment a hazai együttes, de Rastko Stojkovic egyre csökkentette a fehéroroszok hátrányát a játékrész hajrájában (17-16).

A második félidő elején állandósult a két-három gólos hazai előny, de ritmust váltottak a vendégek, így Siarhei Shylovich találatával már ők vezettek 12 perccel a vége előtt. A Veszprém azonban nem tört meg a vendégek feltámadásától, Blaz Blagotinsek góljával ismét a bakonyi gárda vezetett az 54. percben.

Új meccs kezdődött három perccel a vége előtt, hiszen Stojkovic góljával ismét egyenlő volt az állás, ekkor jött Gajic kilencedik gólja, melyre már nem volt válasza a vendég együttesnek.

A Telekom Veszprém hetedik meccsén a hatodik győzelmét aratta a SEHA-ligában.