A sírból hozta vissza a hollandok elleni meccset a férfi kézilabda-válogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott 28–27-re győzött Európa-bajnoki selejtezőn Hollandiában. A mieink szinte végig az eredmény után futottak, a második játékrészben hatgólos hátrányban is voltak, innen sikerült fordítaniuk.

Finoman szólva is döcögött a magyar válogatott támadójátéka, a hollandok ezt kihasználva négygólos előnyre tettek szert az első félidőben (17-13).

Fazekas Nándor bravúrjai tartották meccsben a mieinket, akik hatgólos hátrányban is voltak a második játékrészben. Bodó Richárd, Bánhidi Bence és Gulyás Péter góljaival egyenlített a magyar csapat, az 58. percben Lékai Máté nagyszerű góljával pedig a vezetést is sikerült átvenni.

Erre még volt válasza a hazai gárdának, de a 28 éves irányító ismét beköszönt, eldöntve ezzel a találkozót. A magyar férfi kézilabda-válogatott így a lettek után Hollandiát is legyőzte.