1-8-cal kezdett, az utolsó utáni pillanatban mentett pontot a Fradi a BL-ben

Az FTC döntetlent játszott a francia Fleury Loiret vendégeként vasárnap a női kézilabda Bajnokok Ligája második fordulójában.

A budapesti együttes egy hete erődemonstrációt tartott: részben cseresorával 28-16-ra intézte el Dabason a horvát Podravka Koprivnicát.

Elek Gábor csapata a vasárnapi folytatásban azonnal hétgólos hátrányba került, előnyéből pedig a szünetig hármat meg is tudott tartani a házigazda Fleury.

Az utolsó percben még mindig kettővel vezetett a francia gárda, de a Fradi hamar közelebb zárkózott, majd Pena labdát szerzett és tíz másodperce maradt az egyenlítésre a zöld-fehéreknek.

Gyors akciót kellett vezetnie az FTC-nek, melynek végén Cifra Anita talált a kapuba, a játékvezetők pedig hosszas konzultáció után megadták az utolsó másodpercben esett gólt, így pontot szerzett a Ferencváros.

Eredmény – Női BL, B csoport, 2. forduló:Fleury Loiret (francia) – FTC-Rail Cargo Hungaria 28-28 (14-11)