Babos párosban elődöntőbe jutott Kanadában

Babos Tímea Kristina Mladenovic-csal az oldalán két szettben győzte le a Naomi Broady-Irina Falconi duót a 250 000 dollár összdíjazású quebeci WTA-verseny negyeddöntőjében.

Fotó: babostimea.hu

A Wimbledonban döntős magyar-francia kettős a 30 perces első szettben 1:1 után brékelte ellenfelét, az előnyt meg is őrizte. A brit-amerikai duó 4:3-nál ugyan három fogadóesélyhez jutott, de egyiket sem tudta értékesíteni. Timi és társa 5:4 után semmire hozta adogatását – írja a babostimea.hu.

A második játszma elején a magyar-francia kettős ismét 15-40-ről hozta szerváját, majd utána esélyt sem adott ellenfelének. Timi és Mladenovic 1:1 után 30-ra, 3:1-nél 15-re, majd 5:1-nél újra 30-ra nyerte el a Broady-Falconi kettős adogatását.

Eredmény – Quebeci tenisztorna, női páros, negyeddöntő:

Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.)-Naomi Broady, Irina Falconi (brit, amerikai) 6:4, 6:1