
Fabián Tello, az ecuadori U16-os labdarúgó-válogatott játékosa is betalált a Paraguay ellen 3-0-ra megnyert mérkőzésen hétfőn. Hazájában igen felkapott lett ez a valóban nagyszerű találat, többen is úgy vélik, megvan, ki kapja a következő Puskás-díjat. A fiatal Tello a fél paraguayi csapatot kicselezte, mielőtt a kapust elfektetve a hálóba lőtt.
Ajánlott videó
- 00:13 Hetedik perces piros lap csinálta ki Bolla Bendegúz csapatát
- 23:48 Kétgólos előnyt herdált el a Manchester United, de a hosszabbításban ugyanekkora hátrányból fordított
- 23:01 Söpréssel lett finn bajnok két magyar kézilabdázó
- 22:12 A nap legfontosabb hírei – 2025. április 17.
- 21:43 Gyárfás Tamás: Meg voltam győződve arról, hogy engem felmentenek
- 21:12 Lőw Zsolt: Kizártnak tartom, hogy Klopp a Real Madridhoz megy
- 20:54 Orbán szerint a Fideszben a hatalmi harc ki van zárva, és nem csak Mészáros és Tiborcz futott nagy karriert
- 20:34 Megérkezett a súlyos betegséggel küzdő Schmuck Andor eredménye: „Volt egy másfél órás megzuhanásom, hogy miért pont én”
- 20:30 Öngyilkosság? Csinálják otthon, a négy fal között!
- 20:05 Kiderült, mennyibe kerülhet a Real Madrid az edzőcseréje
- 20:05 Kendra Wilkinson elmondta, miért tette le a fogyókúrás injekciót egyetlen adag után
- 19:50 Lezuhant egy hegyi felvonó egyik kabinja Nápoly közelében, négyen meghaltak
- 19:31 15 kilométeres torlódás az M1-es autópályán, aki teheti, inkább kerüljön
- 19:21 Borbás Marcsi: Mindig is szerettem volna egy ilyen szexibb nő lenni, de nem tudom, hogy kell csinálni
- 19:16 Van egy focista, aki szinte minden szabadrúgásából gólt lő
- 18:27 „Mindent megtettünk, amit csak lehetett a védekezés során” - beköltöztek az állattartók arra a telepre, ahol most megjelent a száj- és körömfájás
- 19:50 Lezuhant egy hegyi felvonó egyik kabinja Nápoly közelében, négyen meghaltak
- 10:39 Rossz hírt közöltek Mészáros Lőrincék: alapjaiban kell felbontani a pályát az M1-MO csomópontnál
- 13:42 Megnégyszerezi a kormány a nyugdíjasok megmozgatását célzó programot
- 21:43 Gyárfás Tamás: Meg voltam győződve arról, hogy engem felmentenek
- 14:53 Kandász Andrea: A magyar egészségügy dolgozói ma egy lelki sivatagban élnek, ahol a páciensek csak a kemény kritikát fogalmazzák meg velük szemben
- 16:11 A NER-közeli 4iG-nél 300 millió felett volt a legjobb fizetés
- 15:13 Felfüggesztette egy budapesti óvoda működését az NNGYK
- 17:21 Tarra vágtak több hektárt az ország egyik legértékesebb erdejében az Alföldön
- 15:51 Nagy Zsolt Leo elmondta, mihez kezd a Farm VIP főnyereményével: „Az én életemben ez nem egy sorsfordító összeg”
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!