A Győr és az FTC is kiütötte ellenfelét

Heidi Löke (heidi löke, )

A címvédő és éllovas Győr, illetve a második FTC is sima győzelmet aratott a női kézilabda NB I szerdai játéknapján.

A 16. fordulóban a Győr az MTK-hoz látogatott, a címvédőnek pedig mindössze egy félidő elég volt, hogy megnyerje a meccset, a vendégek 22-7-re vezettek a szünetben. A második felvonás sem volt sokkal szorosabb, így a végére majdnem harminc lett közte (16-45). Heidi Löke hét gólt jegyzett.

A tabella második helyén álló FTC-Rail Cargo Hungaria sem remegett meg az esélyesség terhe alatt, a fővárosiak a sereghajtó és továbbra is pont nélkül álló Eger otthonában diadalmaskodtak.

Az érd legyőzte a Debrecent, a Vác Veszprémből távozott sikerrel, a Békéscsaba pedig hatot számolt a Siófokra. A Fejér megyei rangadót a Dunaújváros nyerte.