A ráadásban ünnepelhetett a Sapa

Hosszabbítás után 4-3-ra nyert a Fehérvár a vendég Dornbirn ellen az osztrák jégkorongliga (EBEL) szombati játéknapján.

A Dornbirn szerezte meg a találkozó első gólját, majd Setich még a nyitó etapban egalizált. A középső játékrészben szintén egy-egy gól esett mindkét oldalon, ám ezúttal a fehérváriaknál volt az előny és az osztrákok mentek az eredmény után.

Volt ok az örömre

Végül az utolsó öt percben D’Alvise és Arniel is a kapuba talált, így alakult ki a 3-3-as eredmény.

A hosszabbításban sokáig nem történt semmi, és már majdnem véget is ért az extra idő, ám Andrew Sarauer 12 másodperccel a ráadás vége előtt megnyerte a meccset a Sapa Fehérvárnak.

Eredmény – EBEL, alapszakasz

Sapa Fehérvár AV19-Dornbirn (osztrák) 4-3 (1-1, 1-1, 1-1, 1-0), hosszabbítás után
gól: Sertich (19., 56.), Banham (21.), Sarauer (65.), illetve D’Alvise (5.), Aquino (35.), Arniel (58.)