Miami zsinórban negyedszer is

LeBron James (lebron james, )

Az utóbbi két bajnokság győztese annak ellenére simán hozta az Atlanta elleni mérkőzést, hogy legjobbjának, LeBron Jamesnek nem igazán ment kedd este - csak 13 pontig jutott.

A pihenő Dwyane Wade nélkül játszó floridaiak a harmadik negyedben egy 15-2-es rohammal döntötték el a találkozót, az előző szezon legjobbjává választott LeBron James 13 pontig jutott csupán. A Hawksban Kyle Korver sorozatban 84. meccsén dobott triplát, és már csak öt mérkőzés hiányzik neki Dana Barros ligarekordjához.

A Houston már az első negyedben 17 ponttal elhúzott a Bostontól, amely egyhuzamban a negyedik vereségét szenvedte el, míg a Washington négy kudarc után nyert újra. A Detroit hét elvesztett mérkőzés után kerekedett felül ismét a New Yorkon, a Sacramento pedig 97-104 után egy 10-0-ás hajrával gyűrte le a Phoenixet.