Ellenfelére támadt a harapós kapus

Bornescu, a Petrolul labdarúgócsapatának kapusa beleharapott ellenfelébe egy piros lapért cserébe.

Szerda este elég paprikás hangulatú összecsapást rendeztek a román labdarúgó-bajnokságban. A második helyért küzdött a Petrolul Ploiesti hazai környezetben, azonban a vendég Gaz Metan még egy első félidőben szerzett találattal előnybe tudott kerülni. Már túl voltak a csapatok 60 percnyi játékon, amikor a vendégek támadója, Bawab a kezdőkörben összerogyott, jeleztze, hogy megsérült.

A hazai focisták ugyanakkor azt feltételezték, hogy csak az időt húzza a Gaz Metan játékosa, így rárontottak a focistára. A szóváltásból lökdösődés lett, majd a legtovább a hazaiak kapusa, Bornescu ment, aki beleharapott (!) a csatár kezébe – ki is állították.

A találkozón hat piros lap született, ebből kettőt kaptak a hazaiak, négyet a vendégek. A végeredmény végül 1-1 lett, a 15 perces (!) hosszabbítás végén Younes értékesített egy büntetőt.