Carmelo Anthony (carmelo anthony, new york knicks, indiana pacers, )

NBA rájátszás: egyenlítések napja

Kálnoki Kis Attila

rovatvezető. 2013. 05. 08. 09:48

A Memphis idegenben, a New York pedig hazai pályán egyenlített kedden az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) főcsoport-elődöntőjében.

A New York szépen keretbe foglalta a Madison Square Gardenben lejátszott, Pacers elleni meccsét. Az első negyedben elhúzott 9 ponttal, majd két negyeden keresztül engedte reménykedni egy kicsit a Paul George (20 pont) vezette Indianát, de csak azért, hogy erőt gyűjtsön, és az utolsó felvonásban 33-13-ra megszórja az ellenfelet.

A Carmelo Anthony (32 pont, 9 lepattanó) vezette hazaiak végül 36 pont különbséggel tették boldoggá a New York-iakat.

A Memphisnek Oklahoma Cityben sikerült az egyenlítés. Három negyedet követően még a Thunder vezetett és bízott a 2-0-ban, de a hajrában beleszaladt egy 11 pontos verésbe (19-30). A vendégeknél Mike Conley (26 pont, 10 lepattanó), Marc Gasol (24/5) és Zach Randolph (15/8) tett hozzá a vendégsikerhez..