Hullámvasút Miamiban

LeBron James (lebron james, )

A harmadik negyedet átaludta a Heat a Cleveland elleni vasárnapi NBA mérkőzésen, ennek ellenére a mérkőzés végéreLeBron James vezetésével felébredtek.

A félidőben 64-46-ra vezetett a Miami Heta, az NBA alapszakasz 107. játéknapjának keleti rangadóján, ennek ellenére a végére “meleg lett a pite”. Történt ugyanis, hogy 18 pontos előny ide-oda, a Cleveland a záró negyedre már egy pontos előnnyel fordult (81-82)

LeBron James és csapata azonban észbe kapott. Ehhez persze az is kellett, hogy a Miai sztárja 28 pontot és 8 aszisztot szórjon és még mellette öten kerüljenek 10 pont fölé, illetve a túloldalon a relatív fiatal csapat megremegjen a döntő pillanatokban.  A Heat zsinórban 11 győzelmét szerezte és ezzel a Keleti főcsoportból elsőként érte el a 40 győzelmes határt. Épp ott tartanak, mint nyugaton az Oklahoma, igaz a 40 győzelmen ott már az San Antonio és az LA Clippers már rég túl lépett.