Jégkorong: Másodjára is vereség

Az EBEL második játéknapján hiába vezetett másfél harmadon keresztül a SAPA Fehérvár AV 19 Bécsben, mégis vereséggel zártak.

A Sapa Fehérvár AV19 a 42. percig 1–0-ra vezetett Horváth András előnyből szerzett találatával, úgy, hogy közben nem kevesebb, mint 10 perc emberfórt kaptak a vendéglátók.

Utána aztán lényegében két perc alatt szertefoszlottak a kék-fehér remények, mert a Vienna egyenlítése után előbb az 50. percben Zdenek Blatny, majd Francois Fortier is bevette Adam Munro ketrecét.

A végén hiába vitte le kapusát Kevin Primeau, már nem változott az állás.