Ötmeccses küzdelmet hozott a Gödöllő-BSE párharc a női röplabda NB I. elődöntőjében, miután a fővárosiak 0-2-ről tudtak visszakapaszkodni a párharcban.
Vasárnap már dönteni kellett, és végül kiderült, hogy a címvédő nem jut be a fináléba. A BSE ugyan hazai pályán az első szettet megnyerte, de a Gödöllő fordított, és 3-1-re megnyerte az összecsapást, 3-2-re pedig a párharcot. A Vasas már korábban biztosította helyét a fináléban.
A Gödöllő második alkalommal jutott döntőbe, a három sikerig tartó párharc április 20-án kezdődik.
A párharc végeredménye: 3-2 a Gödöllő javára
Palota RSC – Budai XI SE 0-3 (-14, -20, -19)
Tatabányai Volán SE – Veszprémi Egyetemi SC 1-3 (25, -19, -21, -20)
Sümegi RE – Debreceni EAC 3-2 (22, 23, -21, -11, 8)
A párharc az egyik fél második győzelméig tart.

