A fehérváriak vasárnap 7-2-re leléptek hazai jégen a szlovéneket, így nem voltak esélytelenek Ljubljanában sem.
A szlovén fővárosban rendezett második mérkőzés rendkívül kiegyensúlyozott volt, az első és az utolsó harmadban nem esett gól, a másodikben mindkét gárda lőtt egyet-egyet.
A rendes játékidőben több találat nem esett, a hosszabbításban az Olimpija betalált, és 2-1-re nyert. Az állás 1-1 a négy győzelemig tartó negyeddöntőben.
A következő mérkőzést csütörtökön rendezik Székesfehérváron.

