Varga Miklós T.K.O-val győzött Milánóban

A 61 kg-os Varga Miklós a Milano Thunder színeiben T.K.O-val győzte le indiai ellenfelét az ökölvívók félprofi ligájában, a World Series Boxing-ban.

Varga Miklós klubja, a Milano Thunder hazai környezetben fogadta a WSB A csoportjában az indiai Mumbai Fighters-t.

Az összecsapás öt mérkőzésből állt, az idegenlégiósokkal felálló olasz klub meg is nyerte az összeset, négyet pontozással, egyet pedig Varga Miklós révén technikai K.O-val.

A 61 kilós meccsen a londoni olimpiára készülő magyar bokszoló az indiai Prasad Diwakar ellen húzott kesztyűt.

A dél-ázsiai öklöző három meneten keresztül állta a sarat Varga ellen, az 5×3 perces összecsapás negyedik felvonásának végén az addig inkább testütésekkel operáló Varga alaposan megszórta Diwakart, a milánói publikum zajos örömére.

Az indiai az ötödik menet elején egy bordára mért horogtól letérdelt, és mivel nem akarózott neki folytatni a küzdelmet, a bíró be is szüntette azt.

A Milano Thunder a hatcsapatos A csoportot hat meccsből hat győzelemmel, hatalmas előnnyel vezeti a Dinamo Moszkva előtt.

A Milano Thunder-Mumbai Fighters gála, Varga bevonulása 25:30 percnél, a lényeg pedig 41:45 percnél: