Nincs a topon a Vasas együttese, amely a hétvégén a Közép-európai Kupában kapott ki Pozsonyban. Jókay Zoltán vezetőedző akkor úgy fogalmazott az öltözőben átbeszélték a gondokat és a nyíltsisakos eszmecserét követően reméli, hogy a gárda új útra tud lépni.
Szerdán az újabb nemzetközi mérkőzésen ez nem jött össze az angyalföldi lányoknak, ugyanis az azeri lányok egy szorosabb első szettet követően könnyedén győzték le a magyar csapatot, így sima 3-0 lett az odavágó eredménye.
A visszavágót jövő csütörtökön rendezik majd.

