Az Euroliga-szereplő, a bajnokságban is nagy terveket szövögető Győr kosárlabdacsapata nem teszi ki az ablakba a szombat esti teljesítményét.
A gyengécske Vasas otthonában ugyanis csak 49 pontra volt képes, szerencséjük, hogy a hazaiak három ponttal még ennél is kevesebbet értek el. A vendégeknek még az utolsó pillanatokban is izgulniuk kellett, a Vasas fiataljai 7 ponttal megnyerték az utolsó negyedet.
A bajnok Sopron eközben simán nyert a Fradi ellen. A BSE első alkalommal hagyta el győztesen a pályát, a Városmajorban a BEAC-ot gyűrte le.
