Visszavágott a Fradi a Miskolcnak

A ferencvárosi jégkorongozók 3-1-re legyőzték a Miskolci Jegesmedvéket a MOL Liga pénteki játéknapján.

A magyar-romániai hokiliga péntekjén a Fradi revánsra készült, ugyanis a nyitó körben a nyáron megerősödött miskolciak egy sima 7-1-el küldték haza Dobos Tamás fiait. Most semmit sem bíztak a véletlenre a fővárosiak, alig több mint 21 perc alatt háromgólos előnyre tett szert a zöld-fehér gárda, a vége pedig magabiztos 4-1-es győzelem lett.

Hasonló eredmény született Újpesten is, ahol a csikócsapatok csatáját a lila-fehérek nyerték a Sapa Fehérvár AV19 farmegyüttese ellen. Gergely Csaba egy góllal és egy gólpasszal, Virág Csaba és Dömötör Róbert pedig kék-két assziszttal jeleskedett.

A játéknap legizgalmasabb meccsére Erdélyben került sor, ahol a címvédő HSC Csíkszereda egy fordulatos mérkőzésen, kétgólos hátrányból felállva, a hosszabbítás letelte előtt négy másodperccel győzte le a Brassót.

Eredmények – MOL Liga
Újpesti TE – Sapa Fehérvár AV19 4-1 (0-0, 2-1, 2-1)
HSC Csíkszereda – Corona Fenestela Brasov 5-4 (1-2, 1-2, 2-0, 1-0) – hosszabbításban
Ferencvárosi TC – Miskolci JJSE 4-1 (2-0, 1-1, 1-0)