Az MKB Veszprém-Pick Szeged párharc megelőzi többek közt a spanyol, francia, horvát, szlovén és dán derbiket. A mieinknél kiemelik, hogy az összes kézilabda-rajongó nagy érdeklődéssel követi a találkozókat, illetve, hogy a két városban megörülnek a sportért.
Pozitívumként írják, hogy a Veszprém, valamint a Szeged is évek óta ott van az európai-elitben. A két együttes következő egymás elleni találkozóját október 29-én rendezik.
A magyarokat egyedül a német bajnokságban érdekelt Kiel-Flensburg párharcai előzik meg.
Ízelítő a májusi Veszprém-Szeged meccsről:
