Idegenben tarolt a Loki, továbbra is a Vidi az élen

A listavezető Diósgyőrben nyert 1-0-ra, a Debrecen első félidei remeklésének köszönhetően diadalmaskodott Pápán. A Soproni Liga 17. fordulójának eredményei.

A 11. percben Farkas Attila szerezte meg a vezetést a hazai pályán játszó Pápának, pár perccel később azonban beindultak a vendégek: Rudolf egyenlített, majd Tóth talált a saját hálójába. A játékrész hajrájában tovább nőtt a különbség, Mijadinoszki majd Szakály vette be Szűcs kapuját, eldőlni látszott a mérkőzés.

A második felvonásban a Pápa összeszedettebben játszott, de gólt csak a Debrecennek sikerült szereznie: Czvitkovics tette fel a pontot az i-re, a vége 5-1-s vendég siker lett.

Soproni Liga 17. forduló, a teljes eredménylista:
Haladás – Kaposvár 2-1 (Bogdanovics 22. – büntetőből, 78. ill. Sztanics 71.)
Nyíregyháza – Paks 1-1 (Fekete 72. ill. Tököli 14.)
Honvéd – MTK 4-1 (Abass 9., Botis 36., Vaccaro 46., Lojo 74. ill Lázok 11. – büntetőből)
Zalaegerszeg – Ferencváros 3-3 Pavicsevics 54., Illés 81., Balog 87. – öngól ill. Elding 1., 38., Todorovics 48. – öngól)
Győr – Vasas 1-1 (Nicorec 90. – büntetőből ill. Hrepka 45.)
Diósgyőr – Videoton 0-1 (Nikolics 52.)
Kecskemét – Újpest 2-1 (Montvai 34., Simon 52. – büntetőből ill. Millar 70.)
Pápa – Debrecen 1-5 (Farkas 11. – büntetőből ill. Rudolf 18., Tóth 23. – öngól, Mijadinoszki 40., Szakály 45., Czvitkovics 90.)