Hárommal vezetett, mégis ikszelt a Fradi

A Ferencváros három góllal is vezetett Zalaegerszegen, azonban két kiállítása után egyenlített a ZTE, a vége 3-3 lett.

Már a mérkőzés legelején megszerezte a Fradi a vezetést, Elding lőtt közelről a hazai kapuba. A Zalaegerszeg a folytatásban is alárendelt szerepet játszott, a fővárosiak légiósa pedig egy újabb védelmi hibát kihasználva kettőre növelte a különbséget.

A második félidőnek a Zete vágott neki harcosabban, azonban Todorovics hihetetlen öngólja révén már 0-3 virított az eredményjelzőn. A szünetben beálló Pavicsevics közelebb hozta a vendéglátókat, majd a Fradiból Dragóner és Morrison is pirosat kapott.

A hajrá ennek megfelelően izgalmasra sikeredett, Illés egy gyönyörű lövéssel nyílttá tette az utolsó szűk tíz percet. Egy szöglet után Megyeri Balog fejéra ütötte a labdát, a játékszer pedig a Fradi kapujában kötött ki, háromgólos előnyt engedett ki a kezéből a Fradi.

Eredmények:
Zalaegerszeg – Ferencváros 3-3 (Pavicsevics 54., Illés 81., Balog 87. – öngól ill. Elding 1., 38., Todorovics 48. – öngól)

Korábban:
Nyíregyháza – Paks 1-1 (Fekete 70. ill. Tököli 15.)
Honvéd – MTK 4-1 (Abass 9., Botis 36., Vaccaro 47., Coira 64. ill. Lázok 11. – büntetőből)