Vezetett, de ikszelt a magyar válogatott

A magyar válogatott Vanczák góljával vezetett a mérkőzést tíz emberrel befejező Oroszország ellen, azonban a vége 1-1-s döntetlen lett. Guus Hiddink utoljára ült a szbornaja kispadján.

Az első félidő elején tapogatózó volt a játék, majd az első félidőben összességében kevesebb helyzetet kidolgozó magyar válogatott szerezte meg a vezetés: Vanczák Vilmos elé pattant a labda egy kapu előtti kavarodás után, a védő pedig kis szerencsével kilőtte a hosszú alsó sarkot.

Fordulás után erősödött az orosz nyomás, majd egy szögletet követően Biljaletgyinov bólintott közelről, senkitől sem zavartatva az eseményeket csak szemmel követő Király Gábor hálójába. A hajrára a két holland szakember is cserékkel készítette fel övéit, Szalai révén pedig a magyar válogatott járt közelebb az újabb gólhoz: Gabulov tornázta ki a léc alól a labdát. Gyenyiszovot kiállította a játékvezető, azonban az eredmény már nem változott, így a vége 1-1 lett.