Kultúra

Reviczky Gábor úgy gondolja, meggyógyult a rákból

Content Factory / RTL Sajtóklub
Reviczky Gábor A mi kis falunk című sorozat 2. évadának forgatásán.
Content Factory / RTL Sajtóklub
Reviczky Gábor A mi kis falunk című sorozat 2. évadának forgatásán.

Reviczky Gábor úgy gondolja, legyőzte a rákbetegséget. A Kossuth- és Jászai Mari-díjas színész a Tényeknek mesélt arról, hogy bár iszonyúan megviselte a legutolsó kemoterápiája, a kezelés, úgy tűnik, hatásos volt, mert az összes rákos sejt elpusztult a testében.

A színész hosszú ideje küzd prosztatarákkal, az első három kezelést jól viselte, a következő kettőt már kevésbé, a hatodiktól pedig már kimondottan rosszul volt, az utóbbi hónapokban ezért sokat romlott az állapota, ám most végre jobban van. Reviczky szerint nem csak a kemón múlt a dolog: az égiek is segítették. Mint elmondta, nemrég a teraszán állva érezte meg az isteni jelenlétet egy nagyon erős energia formájában, ami végül hozzá is szólt:

egyszer csak megszólal egy hang, hogy meggyógyultál. (…) A hallatlan szeretetet sugároztam a Jóisten felé… és kaptam viszonzást

– idézte fel. Elmondása szerint Reviczky Gábort nem először szólították meg földöntúli erők, már gyerekkorában is volt ilyen élménye.

Ajánlott videó

Olvasói sztorik