Kultúra
????????????????????????????????

A Ninja Warrior és a Gyertek át! is megkapta a Televíziós Újságírók Díját

24.hu
24.hu

2018. 03. 29. 09:05

Tizenkét kategóriában díjazták a szakma legjobbjait a szerda esti gálán.
Korábban a témában:

Tegnap este rendezték a Televíziós Újságírók Díja idei gáláját a Pesti Vígadóban.

A legjobb női műsorvezető Ördög Nóra, a legjobb férfi műsorvezető Till Attila lett, Liptai Claudiát a zsűritag kategóriában díjazták, Lovas Rozi és Mácsai Pál a legjobb színésznő illetve színész díját kapta, Debreczeny Csabát pedig a legjobb mellékszereplőnek választották.

Ötödik alkalommal értékelték a szakújságírók a tavalyi év legkiemelkedőbb televíziós teljesítményeit és személyiségeit. Az RTL Magyarország 5, a TV2 Csoport 5, az HBO 2 elismeréssel tért haza az idei Televíziós Újságírók Díja gáláról, amelyre a vezető hazai televíziós csatornák szakemberei és sztárjai, valamint a sajtó képviselői voltak hivatalosak.

A Pesti Vígadóban rendezett esemény házigazdája Gundel Takács Gábor volt, extra produkcióként színpadra lépett a Seven együttes. A díjakat az elismerést alapító szakmédiumok munkatársai adták át.

A Televíziós Újságírók Díja gálaestjén tizenkét kategóriában hirdettek nyertest. A 24.hu, a Hír7, az Index-Comment:com, a Kreatív, a Médiapiac, az Origo, a SorozatJunkie, a SorozatWiki, a Színes RTV, a Telenovella-Epizód magazin és a Tvr-hét szakújságíróiból álló grémium díjazta a legjobb nagyszabású showműsort, a legjobb vetélkedőt, a legjobb comedy show-t, a legjobb realityt, a legjobb gasztro realityt, a legjobb női műsorvezetőt, a legjobb férfi műsorvezetőt, a legjobb zsűritagot, a legjobb magyar sorozatot, a legjobb színésznőt, a legjobb színészt és a legjobb mellékszereplőt.

A Televíziós Újságírók Díja 2018-as nyertesei

Nagyszabású showműsor

 • Ninja Warrior Hungary (TV2)

Comedy show

 • Gyertek át! (RTL Klub)

Vetélkedő

 • Az 50 milliós játszma (TV2)

Reality

 • Survivor (RTL Klub)

Gasztro reality

 • A Konyhafőnök VIP (RTL Klub)

Zsűritag

 • Liptai Claudia (Sztárban sztár)

Női műsorvezető

 • Ördög Nóra (TV2)

Férfi műsorvezető

 • Till Attila (TV2)

Magyar sorozat

 • Terápia (HBO)

Színésznő

 • Lovas Rozi (A mi kis falunk)

Színész

 • Mácsai Pál (Terápia)

Mellékszereplő

 • Debreczeny Csaba (A mi kis falunk)
Kiemelt kép: Televíziós Újságírók Díja
vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

A male lioin mates with a female lion at zoo Hagenbeck in Hamburg, Germany, 24 September 2013. Photo:†Angelika Warmuth
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.