Nagyvilág

Orbán imádkozik a spanyol vonatszerencsétlenség áldozataiért

Adrián Zoltán / 24.hu
Adrián Zoltán / 24.hu

Magyarország mélyen együttérez a spanyol néppel ebben a nehéz időszakban – írta Orbán Viktor miniszterelnök az X-en közzétett üzenetében hétfőn.

„Gondolataink és imáink az áldozatokkal és családjaikkal vannak a tragikus spanyolországi vonatszerencsétlenség után” – olvasható a kormányfő üzenetében.

Mint megírtuk, borzalmas vonatszerencsétlenség történt Spanyolországban, amelyben legalább 39-en életüket vesztették.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik