HIRDETÉS
Nagyvilág

Holtan találták a népszerű youtubert, 26 éves volt

YouTube / P2istheName
YouTube / P2istheName
Meghalt Philip Enewally, aki P2istheName néven üzemeltetett népszerű YouTube-csatornát. Az influencer holttestét egy postázóban találták meg.

Holtan találtak pénteken, Los Angelesben a közel négymillió feliratkozóval rendelkező P2istheName nevű YouTube-csatorna üzemeltetőjére, a 26 éves Philip Enewallyreírja a New York Post.

A fiatal férfi holttestét egy postázóban találták meg, halála körülményeit vizsgálják a hatóságok. A megyei halottkém egyelőre nem közölte Enewally halálának okát.

Enewally videojátékosként vált ismertté, karrierjét Fortnite-, és NBA 2K-videókkal kezdte. Leugutolsó videóját két hete töltötte fel a csatornájára.

A fiatal infulencer nemrég saját ruhamárkát indított DontMindUs névvel, majd bejelentette, hogy Los Angelesből Atlantába költözik. Az utóbbi időben több olyan videót is közzétett, melyekben csökkenő nézettsége miatt szomorkodott.

Ajánlott videó

0 seconds of 0 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
00:00
00:00
00:00
 
Olvasói sztorik