Nagyvilág

Sátánista szekta lehet Amerika egyik kedvelt étterme

Mit kap az a kedves vendég, aki ellátogat az Outback Steakhouseba?

Jó ételeket, remek időtöltést, és sátánista rituálékat.

Kezdi cikkét a Huffington Post, amelyben beszámolnak arról az őrült összeesküvésről, amely szerint az 1988-ban alapított tampai étteremlánc egy sátánista szervezet. Hogy mire alapozzák ezt az egyébként ijesztő feltevést? Hát nem másra, mint az egységek gyanús elhelyezkedésére. A Twitteren kezdtek terjedni azok a képek, amiken a felhasználók nyomozó módjára összekötötték a steakhouse-okat.

Íme, az eredmény:

https://twitter.com/eatmyaesthetics/status/890697013578399744?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.huffingtonpost.com%2Fentry%2Foutback-steakhouse-not-satanic-cult_us_597cc5bde4b0da64e8798095

Ez persze nem azt jelenti, hogy az Outback egy sátánista szekta, de mindenképp érdekes, hogy sok nagyvárosban hasonló formában helyezkednek el az éttermek.

Ajánlott videó

Olvasói sztorik