Nagyvilág

Kitörtek a rabok egy haiti börtönből

Összesen 174 rab szökött meg egy börtönből Haitin, miután lelőttek egy őrt és lőfegyvereket loptak el – közölte a Karib-tengeri ország igazságügy-minisztere. A Haiti északi részén található Arcahaie börtön szökevényeit az ENSZ békefenntartóinak segítségével üldözik.

Egy rab meghalt, miután menekülés közben lezuhant egy fal tetejéről, és életét vesztette a meglőtt rendőr is – mondta el Camille Edouard Junior igazságügy-miniszter.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik